Inne firmy i instytucje:

Feniks Technology Ryszard Głębski
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy
Stolwit sp. z o.o.
Publiczne Przedszkole w Zespole Szkół Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Waliszew i Okolic im. Jana Pawła II w Starym Waliszewie
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Jbd Proffesional Partner
Eletele Wojciech Sudak
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 17 im. Jana Nowaka Jeziorańskiego
Renata Szymanek
Jowita Jadwiga Skalska
Jerzy Węgierski Naprawa Sprzętu Rtv
Abino Joanna Urbańska
Mawos sp. z o.o.
Cto sp. z o.o.
Finansus Agnieszka Majewska
Panorama Phu Katarzyna Paprocka
Active Man sp. z o.o.
PPHU Kristian Jan Rogoziński
Total Truck Tir Serwis s.c. Radosław Kmin i Tomasz Stępień
Tomstach s.c. Tomasz Chruściel Stanisław Szewczyk
Language Master Nina Czarnecka Pałka
Olejarczyk Zbigniew Olejarczyk Aneta F PHU Zbyszko i s.c.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przedborzu
Ireneusz Kramarski
Pimpek Styl Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Małgorzata Lech Lipiec
Naprawa i Wytwarzanie Sprzętu Elektronicznego Gabryelczak Kazimierz
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 8
Kajtek Firma Handlowo Usługowa Tomasz Banasiak
Gospar Bud s.c. Mariusz Paradecki Krzysztof Gąsowski
Ceotronics sp. z o.o.
Prowadzenie Zajęć z Jogi i Gimnastyki Dla Pań Bożena Balcer
Ws Services Waldemar Szymajda
Spółdzielnia Mieszkaniowa Zagrodniki
Wendamed Remigiusz Pawlak
Website Service Piotr Karmański
Piekarnia Marek Podlewski
Restauracja Dworek
Biblioteka Publiczna Gminna, Skomlin
P&g Trans Sped Paweł Zieliński Grzegorz Fatyga
Zakład Handlowo Usługowy Majsterkowicz s.c. Wiesław Rudzik Michał Rudzik
Polmecanic sp. z o.o.
Centrum Edukacji Społecznej Magdalena Kaczmarek
PHU Rol Land Roman Peliński
Oaza 2 s.c. Błażej Bujnowicz Piotr Wodnicki
FHU Wentom Wentylacja i Ogrzewanie Tomasz Nowakowski
Arkadiusz Zyfert Hurt Gas
Elpa sp. z o.o.
Zakład Fryzjerski Damsko Męski Czesława Marchewa Jolanta Rakoczy
Hair Show
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
Maria Bilska
Pphu Marcin Kawalec
Biuro Rachunkowe Duet Kasprzak Anna
Aleksandra Prewo
B w Tex w P H U s.c. Bogusław Grzelczyk Wiesław Kubiak
Ht Lancet sp. z o.o.
P H U Kambruk Kamil Pacek
Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna
Prywatna Praktyka Stomatologiczna Małgorzata Kosakowska Tusz
Geomes P u G K Henryk Zdzinicki
Polskie Towarzystwo Finansowe Sa oddział Bełchatów