Aktualizuj dane / Zgłoś błąd

Sąd Okręgowy w Łodzi VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

Kontakt

tel.:
42 638-05-90
www:
http://www.lodz.so.gov.pl/

Lokalizacja

Województwo:
łódzkie
Miejscowość:
Łódź
Ulica:
Zielona 10
Kod pocztowy:
90-601
Sąd Okręgowy w Łodzi VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Zaloguj się

Ocena

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Inne firmy i instytucje:

F.H.U. Reki-mag Tomasz Reczyk
Polangel Pośr Ubezpiecz Krzysztof Lorek
Gross s.j.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Jolanta Wypych
Transport Samochodowy Towarowy Arkadiusz Kajszczak
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Antoni Stępień
Kowalstwo Artystyczne Robert Kielan
Zakład Graficzny Graf Stępińska Teresa
Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Sprzęt Bud Sosnowicz Kazimierz
Biuro Podatkowe Medium Ewa Gołębiowska
Zakład Budowlany Frątmur Frątczak Grzegorz
Przedsiębiorstwo Dremar s.c.
Cdn Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Elżbieta Woszczyk Krzysztof Woszczyk
Max Bruk Konrad Golisz
Plaskol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jadwiga Dąbrowicz
Nordic Sport Aneta Dowiedczyk
Polmark Jolanta Jadczak
Tomasz Kościukiewicz
Pawlik Nieruchomości s.c. Piotr Pawlik i Gabriela Nowosielska Pawlik
Firma Poligraficzno Reklamowa Pol Print Apolinary Durka
Alibaba Centrum Serwisowe sp. z o.o.
Usługi i Sprzedaż Marek Frątczak
Łódzka Agencja Ochrony Mienia Security Service sp. z o.o.
Kancelaria Prawna Euro Lex Jacek Banasik
Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Bodek Anna Bodek
Laser Delux Agnieszka Hinnel Albingier
Abel Małgorzata Roszewska
Ab Transport Żurek Aneta
Polunima Polski Ośrodek Lalkarski
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe w i K A Izabela Szuba
Pphu Bar Mat Roboty Ziemne Mariusz Ratajczyk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gramed s.c. Małgorzata Domańska Waldemar Antosik Krzysztof Hopaluk
Grzegorz Plisiecki Usługi Remontowo Wykończeniowe Plisiu
Witold Grzegórski Usługi Ogólnobudowlane
Przychodnia Lekarska Intermed Andrzej Marczyński
Multimoda Michał Gorzkiewicz Sławomir Radosiewicz s.j.
Phu Maciek Maciej Michalski
Gko Kasyno Barbara Otto
Pisan Projektowanie Instalacji Sanitarnych Maja Lewińska
Beton Logistic sp. z o.o.
Marek Frątczak
Zakład Remontowo Budowlany Hydro Romeo Roman Depa
Novet s.j. Kaczmarek i Wspólnicy
Firma Foto Margot Pawelec Krzysztof
Serwis Elektroniki Eligiusz Kwiatkowski
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kawex s.j. Jacek i Wojciech Wójtowicz
NZOZ Medan Poradnia Lekarzy Rodzinnych Joanna Stelmachowska Anna Podkówka
Gabinet Psychologiczny Marzena Dejneka
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ewit Jacek Mazur i Henryk Makówka s.c.
Raf Bud Usługi Remontowo Budowlane Rafał Majchrzak
Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Kujawiak oddział Pabianice
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Andos Agata Kułek
Ekodent X Ogińscy s.j.
Adamski Adam Bubłyk
Puh Darad Arkadiusz Szczytkowski
Bastian Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Marzena Głowacka
PPHU Mars Grażyna Karkucińska
Baranowski Lesław
Sklep Środki Ochrony Roślin s.c. Barbara, Ryszard Majewscy
Usługi Eloktroinstalacyjne Łukasz Organiściak