Aktualizuj dane / Zgłoś błąd

Sąd Okręgowy w Łodzi XII Wydział Cywilny Rodzinny

Kontakt

tel.:
42 638-05-82
www:
http://www.lodz.so.gov.pl/

Lokalizacja

Województwo:
łódzkie
Miejscowość:
Łódź
Ulica:
Zielona 10
Kod pocztowy:
90-601
Sąd Okręgowy w Łodzi XII Wydział Cywilny Rodzinny

Czytaj więcej

  • <strong>Sąd</strong> <strong>Okręgowy</strong> <strong>w</strong> <strong>Łodzi</strong>

    Sąd Okręgowy w Łodzi

    Okręgowym w Łodzi jest sprawa spadkobierczyni - Dorothy Newman. Domaga się ona odzyskania kamienicy pod Gutenbiergiem, która należała do jej dziadka. Zabytek przy ul. Piotrkowskiej został wyremontowany w programie Mia100 Kamienic. Sąd Okręgowy w Łodzi - wydziały I Wydział Cywilny II Wydział Cywilny III

Zaloguj się

Ocena

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Bestsellery

Inne firmy i instytucje:

Alicja Alicja Hau
Tłumaczenia i Nauczanie Języków Obcych Makal Hanna
Dalma Janusz Kaczorowski
Hydrako P Gryś T Zakrzewski
M i G s.c. Grzegorz Fałek Marek Kacprzak
PPHU Krau Bet Zbigniew Krauze
PPHU Flora Magdalena Anna Sieroń Gąsińska
Olejarczyk Robert Olejarczyk Iwona F PHU Oritex s.c.
Majewski Sławomir Trans-Motel Oberża Knieja
Centrala Farmaceutyczna Cefarm Sa Apteka Aleksandrów Łódzki
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Żołnierzy Pow w Bełchatowie
Sklep Rowerowy i Serwis Marcin Grzegory
Frog Net Tomasz Dyba
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Pek Polska s.c. Edward Adamczyk Urszula Bańkowska
Przedszkole Miejskie nr 133
Usługi Malarskie Jacek Graczyk
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe V & Bis Design Walery Siedlecki
Sklep Odzieżowy Wiesława Kobuszewska
Gastronomia Bar Mirosława Kornblit Beata Taniewicz
Sąd Rejonowy w Pabianicach
Daro Pack Dariusz Kukuła
A & M, Łódź
Przedszkole Lingwistyczne
Orchidea Kwiaciarnia Kowalczyk Mirosława
Technika Dentystyczna Jarosław Lenart
Versati Pl Agnieszka Obiała
F H U Nowak Łukasz Nowakowski
Gabinet Weterynaryjny Marek Sadok
Rex Tomasz Król
Grzegorz Kruk
Zakład Usług Sprzętowych Tytan Knapiński Janusz
Kons Bud Daniel Gajewski
Elektra Alum Jawor Kornecki Sujecki s.j.
Usługi Transportowe Renata Olejnik
Lakiernictwo Pojazdowe Dąbek Jarosław
Tamir s.c. D Jóźwik J Sawicka
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Adam Adam Fijałkowski
Zakład Wulkanizacyjny Jachowicz Krystyna
Wrw Finanse w Czmyr w Naskręcki R Śniadek s.j.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Stehcemp s.c. Florian Stefanek Grzegorz Stefanek Janina Stefanek
Usługi Medyczne Krzysztof Lewandowski
Arceo Marek Łąka
Maria Okniańska
Kantor Przybylski Andrzej
Prywatna Szkoła Języków Obcych Big Ben Dorota Ślusarska
Przedsiębiorstwo Usługowo Wytwórcze Protus sp. z o.o.
La Vende sp. z o.o.
Producent Pawilonów Handlowych Wierusz Spółdzielnia Pracy
Ogrody Różane Tomasz Ressel
Medi Wit Usługi Lekarskie Witold Enerlich
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Krzysztof Szczawiński
Biblioteka Publiczna Miejsko - Gminna
Firma Ko-per Koper Jerzy
Niepubliczna Szkoła Muzyczna I St w Głownie Aleksandra Guni
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie
Urząd Stanu Cywilnego, Budziszewice
Css Group Jarosław Urbański
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Alex Pełka Aleksander
Biuro Handlu Zagranicznego Mann Anna Zakrzewska