Aktualizuj dane / Zgłoś błąd

Urząd Miasta, Delegatura Łódź - Górna

Kontakt

tel.:
42 638-58-24
e-mail:
info@uml.lodz.pl
www:
http://bip.uml.lodz.pl/

Lokalizacja

Województwo:
łódzkie
Miejscowość:
Łódź
Ulica:
Aleja Politechniki 32
Kod pocztowy:
93-590
Urząd Miasta, Delegatura Łódź - Górna

Informacje szczegółowe

Zaloguj się

Ocena

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Inne firmy i instytucje:

Ajam Ewa Jóźwiak
Satec Ciesielski Golan s.j.
Ilona, Łódź
Es-pol Sa Magazyn Łódź
Biblioteka Publiczna Miejska, Sieradz ulica Mickiewicza
Firma Produkcyjno Handlowa Marta Jerzy Moliński
Karol Wrzecioniarz Ares
Usługi Stolarskie Winiarczyk Jerzy
NZOZ Twój Lekarz Rodzinny s.c. Magdalena Basińska Lewandowska Przemysław Kardas
Domel s.c. Piotr Dymny Dorota Wojtan Dymna
Sharda Europe sp. z o.o.
Bar Patrycja Oraz PPHU Robert Dziurdzia
Szkoła Podstawowa nr 10
Marie Zakład Fryzjerski Maria Morgas
Przychodnia Weterynaryjna Jarosław Rześny
Mega Hurt Jacek Baranowski
B J s.c. Stanisław Bochan Wiktor Jaworski
Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi. Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Skierniewicach
Zakład Fotograficzny Sawicki Jarosław
PPHU Bk Export Import Bogusław Kaniewski
Urząd Gminy Bełchatów
Zakład Usług Remontowo Budowlanych Marcin Cieślicki
Trener Osobisty Łukasz Żórawski
Agent Ubezpieczeniowy Kotynia Sławomir
Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-budowlane Michał Burski
Mona Cafe Vegas Monika Nowakowska
Body Move Maciej Piechota
Zakład Fryzjerski Kasia Katarzyna Szymczyk
PHU Wasiak Łukasz
Dastan Logistics Paulina Staniaszek
Technopol Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe D Serweta
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Sitko Olga
Dworek Kawiarnia Pod Modrzewiem Kaźmierczak Aneta
Jadwiga Olszewska Majwex
P P H U Kj s.c. Jarosław Gosławski Karol Gosławski
Wróbel i Syn s.j.
Wonderworld Nauka Języków Obcych Ewa Lewandowska
Usługi Geodezyjne Geodeta Kania Michał Kania
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne Polsan Daniel Siut
Ćwikałowski s.c. Lidia Ćwikałowska Zbigniew Ćwikałowski
Widzewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o.
Przedszkole Miejskie nr 141
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Pibo s.c. Dorota Pietrusiewicz Łukasz Pietrusiewicz
Bus Walasik Jan
Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Waldemar Obielak
Primatex s.c. Berent Zdzisław Kuśmierz Marek
Master Mariusz Rudzki
Studio Fryzur Renata Przybylska
Małgorzata Ciupińska
Usługi Informatyczne Grzegorz Kolasa
Naprawa Dzwigów Henryk Szokalski
Dom sp. z o.o.
Rudnicki Jan Firma Handlowa Janex
Kancelaria Adwokacka Causa T&b&k Elżbieta Kozłowska
Paramedic s.c. Dawid Kaczmarek Jacek Robak
Ekochem-Ekoservice Sp. z o.o.
Szkoła Podstawowa nr 153 im. M.Curie-Skłodowskiej
Gsi Group Ewa Czajkowska Grodzka Zbigniew Grodzki
Spec Service Iwona Gorzka
Adad Development s.c. Dominika Podsiadło Jacek Kulicki