Baza Miejsca.Lodz.Gazeta.pl

Witaj w naszej bazie miejsc. Znajdziesz tutaj informacje o znanych klubach, restauracjach, szkołach językowych, basenach, klubach fitness, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, placówkach NFZ i urzędach w Łodzi i całym województwie łódzkim. Baza jest ciągle rozwijana i każdego dnia dodajemy do niej nowe miejsca!

Polecamy miejsca:

UnderGround club

UnderGround club to jeden z najbardziej znanych klubów studenckich w Łodzi. Działa od 1992 roku. Położony jest w bardzo dogodnej lokalizacji na osiedlu akademickim Politechniki Łódzkiej przy Alejach Politechniki 9b, pomiędzy domami studenckimi nr 4 i 7.

Nawa Skierniewice

Nawa to miejska pływalnia w Skierniewicach, oferująca zajęcia aerobicu i nauki pływania dla osób w każdym wieku.

Club Sportera

Elegancki klub sportowy w centrum Łodzi.

Restauracja Nowa Łódź

Restauracja Nowa Łódź to nowoczesny lokal oferujący swoim gościom sycące śniadania, gorące obiady oraz smakowite kolacje.

Fabryka Urody

Fabryka Urody wykonuje pełen zakres usług fryzjerskich, kosmetycznych, a ponadto posiada solarium.

OPI

Salon OPI działa przy ul.Piotrkowskiej w Łodzi od 2005 roku.Wcześniej jego siedziba mieściła się przy ul. Narutowicza 8/10. Oferta salonu opiera się na wykorzystaniu firmowych kosmetyków marki OPI.

Leader School

Leader School to szkoła oferująca kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego oraz hiszpańskiego dla zróżnicowanych grup wiekowych, prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania.

Bestsellery